Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 185
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2965732
31767
454
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1966. "Pénzverő SE - 1966 - Jó munkáért" aranyozott fém érdemérem (59x59mm) márvány talapzaton (120x105x30mm) T:AU 2830119
31768
454
Numizmatika
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1- 2832046
31769
454
Numizmatika
~1970. "Több éves eredményes munkája elismeréséül Pest megyei sporthivatal Kiss Károly" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (175mm) T:1- 2805199
31770
454
Numizmatika
1970. "Népsport" kétoldalas fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:1- tok belsejében a szivacs foszlott 2910823
31771
454
Numizmatika
~1970-1980. "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" bronz emlékplakett (70mm) + "Magasabb Egység Bajnokság" bronzozott Al plakett, "SZABADFOGÁSÚ BIRKÓZÁS NEHÉZSULY III." bronzozott fém díjplakett (70mm) T:AU,XF 2619672
31772
454
Numizmatika
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina 2621140
31773
454
Numizmatika
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina 2969643
31774
454
Numizmatika
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU 3002240
31775
454
Numizmatika
Nagy József (1931-?) 1973. "Spartacus Turisták Jubileumi Petőfi Emléktúrája 1823-1973" Al emlékérem (50mm) T:XF karc 2927673
31776
454
Numizmatika
1973. "Szövetkezeti Jubileumi Sportversenyek 1948-1973" bronz emlékérem (45mm) T:XF 2928482
31777
454
Numizmatika
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU 2832032
31778
454
Numizmatika
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft