Kerámiák Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3024246
11110
454
Art-ceramics
Három kis grácia. Számmal jelzett iparművész kerámia figura, hibátlan, 11x5x15 cm 3024242
11111
454
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri könyvön álló bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9,5x12 cm 3024241
11112
454
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri mackó. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm 3023183
11113
454
Art-ceramics
2 db antik agyag edény Mautitiusról egyik lepattanással 18, 19 cm 3023166
11114
454
Art-ceramics
Sámson és az oroszlán Terrakotta fali dísz. Múzeumi másolat d: 23 cm 3023165
11115
454
Art-ceramics
Háromkirályok imádása Terrakotta fali dísz. Múzeumi másolat d: 28 cm 3029621
11116
454
Art-ceramics
Aszkosz. cca 19. sz. vége, Dél-Magyarország. Kavicsolt díszítéssel. Érdekesség, hogy ez a görög edényekről mintázott forma a 19. századi dél-magyarországi népművészetben is használatos edényforma volt. Kopással, m: 18 cm 3028591
11117
454
Art-ceramics
Jelzés nélkül: levél mintás váza. Kézzel festett, hibátlan 26 cm 3028639
11118
454
Art-ceramics
Német retro váza, mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján kis mázhibával 30 cm 3028628
11119
454
Art-ceramics
Kiöntő Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, minimális mázhibával 23 cm 3028624
11120
454
Art-ceramics
Hyott Sons & Co Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, hibátlan 17 cm 3028611
11121
454
Art-ceramics
Sz jelzéssel: Ikebana váza, mázas kerámia, iparművész, hibátlan 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft