Kerámiák Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2936052
11146
454
Art-ceramics
Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm 2987332
11147
454
3800
Art-ceramics
Szicíliai kézzel festett díszkancsó, jelzéssel, minimális kopottsággal,m: 33 cm 2987337
11148
454
3400
Art-ceramics
Szignózott jókívánság szobor (Wishing Well Sculptur), jelzéssel, keménycserép(?), hibátlan, m: 9,5 cm 2987369
11149
454
3400
Art-ceramics
Pesthidegkúti sárga-fekete mázas kínáló, jelzés nélkül, kopással, 22x17,5 cm 3005372
11150
454
Art-ceramics
cca 1960 Iparművészeti Vállalat kerámia sün ikebana, címkével jelzett, hibátlan, h: 18 cm 2984315
11151
454
Art-ceramics
G jelzéssel iparművészeti vörös-narancssárga mázas váza, hibátlan, m: 29,5 cm 2999871
11152
454
Art-ceramics
1934, Hódmezővásárhely, ritka fekete alapon lila mintás kerámia váza, jelzéssel, kopással, m: 17 cm 3013395
11153
454
Art-ceramics
Csörgő korsó, antik vizes korsó. Mázas cserép. Kisebb mázsérülésekkel, m: 17 cm 2708736
11154
454
Art-ceramics
Kék-fehér kerámia váza rücskös mázzal, jelzés nélkül, m: 23 cm 2993551
11155
454
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza, alátéttel, jelzéssel, kopással, m: 15 cm 2989821
11156
454
Art-ceramics
Scheurich retro német váza, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 2995813
11157
454
Art-ceramics
Retro virágos fali kerámia dísztál .Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft