Kerámiák Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3024265
11061
454
3800
Art-ceramics
Erdélyi István: Narancs-zöld plasztikus mintás retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 32 cm 3023714
11062
454
Art-ceramics
Gulyás Zsuzsa: Amorf, repesztett mázas váza mázas kerámia Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm 2890190
11063
454
Art-ceramics
Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm 2998117
11064
454
Art-ceramics
Fazekas István Hajdúszoboszló: Korsó. Kavicsolt díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 34 cm 2998135
11065
454
Art-ceramics
Mosonyi Mária: Kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 23 cm 2856650
11066
454
Art-ceramics
Kovács Mária: Halas lányka. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, 20 cm 3005388
11067
454
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia kínáló, felhajtott oldallal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 2991310
11068
454
2200
Art-ceramics
Szabó Kata: Macskás plakett, jelzés nélkül, hibátlan, 8x6 cm 2991068
11069
454
2200
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, d 20 cm 2996097
11070
454
3400
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ikebana váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, alján kis kopással, 20x16x8 cm 3001270
11071
454
Art-ceramics
Péter Mária: Retro tál. Jelzéssel, hibátlan, d: 28,5 cm 3001271
11072
454
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro falitál. Jelzéssel, kis repedéssel, d: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft