H. Ráhmer Mária: Tahiti táncosnő. Jelzett: masszába nyomott Hungary fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/H-Rahmer-Maria-Tahiti-tancosno-Jelzett-masszaba-nyomott-Hungary-felirat-Serulesekkel-m~II3029240
3029240
11073
454
Art-ceramics
Leírás: H. Ráhmer Mária: Tahiti táncosnő. Jelzett: masszába nyomott Hungary felirat. Sérülésekkel, m: 23,5 cm
: karap_norbert