4 darab antik fehér porcelán pecsenyés tál, klf jelzésekkel, domború d... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/4-darab-antik-feher-porcelan-pecsenyes-tal-klf-jelzesekkel-domboru-diszitessel-kozte-sC3~II3025180
3025180
11487
454
Leírás: 4 darab antik fehér porcelán pecsenyés tál, klf jelzésekkel, domború díszítéssel, közte sérüléssel, kopással h: 39-56 cm
: karap_norbert