Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026236
11325
454
3 db tétel: Zsolnay virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cs + egy sérült, jelzés nélküli párt ábrázoló porcelán 22 cm + egy jelzés nélküli kis l epattanással m: 18 cm 3026179
11326
454
Porcelán tétel: 2 db Zsolnay tányérka. d: 8 cm + egy jelzett porcelán baba, szemén minimális lepattanással 27 cm 3023601
11327
454
Zsolnay antik kávéházi kiöntő, körben fonódó virágmintával díszített, jelzéssel, kopással, m: 8 cm 3025144
11328
454
Zsolnay antik kávéházi csésze, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2898115
11329
454
Zsolnay virágmintás szoknyás bögre, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 9 cm 3027948
11330
454
Zsolnay eozin mázas váza, cca 1920-1940, márványozott eozin mázakkal festett, jelzett, ragasztott, m: 26,5 cm 3026887
11331
454
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3026517
11332
454
Zsolnay virágmintás porcelán teás/kávés készlet, össz. 7 darabbal (nem mind összeillő): kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, 2 csésze, 2 alátét. Matricás, jelzett, kopásokkal, az egyiken mázhibával. 2945449
11333
454
38000
1978 Hollóházi Szász Endre Pax porcelán falidísz, eredeti díszdobozában, jelzéssel, hibátlan, d: 15 cm 2797673
11334
454
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:31 cm 2984998
11335
454
22000
Hollóházi Erika mintás téte á téte mokkás készlet, 4 személyes, matricás, dombormintás, minimális kopottsággal, jelzéssel. 3027975
11336
454
Hollóházi Kutyásnő. Terv.: Némethné Szontágh Éva. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft