Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026284
11361
454
3 db Hollóházi és más porcelán figura 16 cm ig 3026242
11362
454
2 db hollóházi figura, egyik sérült 13 cm 3024228
11363
454
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3024229
11364
454
Hollóházi őz, jelzett, ragasztott fülekkel, m: 15 cm 3024232
11365
454
Hollóházi nyulat fogó fiú, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm 3024234
11366
454
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, talpánál kis pattogzással, m: 12 cm 3024237
11367
454
Hollóházi Aladdin. Terv.: Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3024239
11368
454
Hollóházi lila márványmintás váza. Jelzett, kis kopással, m: 16,5 cm 3025187
11369
454
Hollóházi madárpár, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3025188
11370
454
Hollóházi sirály, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3025184
11371
454
Hollóházi liba, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3024526
11372
454
Hollóházi táncoló medve porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft