Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3024515
11373
454
Hollóházi porcelán bonbonniere, érdekes formával. Kézzel festett jelzett, kopással d: 14 cm 3026260
11374
454
Hollóházi porcelán olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 9 cm 2945478
11375
454
38000
Satsuma madármintás tál, Meiji-korszak, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, d: 15,5 cm 2945415
11376
454
38000
ZJ Herend tigris, jelzéssel, hibátlan, h: 16 cm, m: 7 cm 2864369
11377
454
28000
Kína, Qianlong fedeles porcelán váza, szép állapotban, jelzett, m: 32 cm 2824265
11378
454
22000
Antik Kínai porcelán korsó, jelzés nélkül, kopott, 1880-90 körül, m: 13,5 cm 2747037
11379
454
24000
Kínai díszváza, medalionos miribóta mintával, oroszlános relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm 2747036
11380
454
38000
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm 2987993
11381
454
Famille Rose kínai porcelán váza, krémbarna alapon kézzel festett virágminták, alján jelzéssel. Hibátlan, m: 37 cm 3002342
11382
454
Royal Dux vadászkutya pár, jelzéssel, hibátlan, 27x12x21 cm 2998295
11383
454
Kínai porcelán hat személyes teás és süteményes készlet. Matricás, jelzett, egy csészén kis repedéssel, egyik füle letört. 2960260
11384
454
30000
Világító katicabogár japán szusizó és teás készlet 9 személyes. Nagyon sok részes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft