Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2978397
11445
454
4400
8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek. 2934770
11446
454
Limoges porcelán váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 18 cm 2942370
11447
454
Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 32x21 cm 2895171
11448
454
3200
cca 1908-1939 Thomas Bavaria Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzéssel, d: 25 cm 2895174
11449
454
3200
Hindenburg mintás porcelán kínáló, kopással, pereménél kis pattanással, jelzés nélkül, d: 24 cm 2996974
11450
454
Antik porcelán kalamáris tapperrel, jelzéssel, porcelán betéttel, kopással, h: 12-20 cm 2907788
11451
454
Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel 3028722
11452
454
Cölln Meissen kosfejes váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3030151
11453
454
cca XX: sz. eleje, Kolozsvári Porcelángyár, kínai jelenetes csésze alátéttel. Kézzel festett, kopott, pattanással, d: 16 cm, m: 7 cm 3030161
11454
454
Ausztria, 19. sz., emlék kiöntő. Jelzés nélkül, repedéssel, kopással, m: 14 cm 3030591
11455
454
cca 1940, Mandzsukuo, Szakés csésze. Japán légierő, Mandzsukuoban szolgáló pilóta, festett porcelán, alján plasztikus repülő alakkal. Minimális kopással, d: 5,5 cm, m: 3 cm 3030600
11456
454
cca 1940-1944, Japán, Szakés csésze. Gyalogos tüzérség, 4. hadosztály, Osaka. minimális kopottsággal, d: 5,5 cm, m: 3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft