Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3023604
11469
454
3800
2 db antik kávéházi kiöntő fedővel, egyik sorszámozott, kis kopással, m: 11-12 cm 3023603
11470
454
3400
2 darab antik kávéházi kiöntő, hibátlan, egyik sorszámozott, m: 10-11 cm 3023613
11471
454
cca 1878-1890 Pillangó és virágmintával festett alátét, családi pecséttel jelölve. Mázrepedéssel, kis kopással, d: 16 cm 3024271
11472
454
3400
Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 3025134
11473
454
3400
Antik kézzel festett komacsésze pár, jelzés nélkül, kis kopással, d: 10,5 cm 3025011
11474
454
Schmidt váza. Domború díszítéssel, biszkvit felülettel, jelzett, kis kopással, m: 24 cm 3025053
11475
454
Fischer Emil (1863-1937) porcelán szósz kiöntő, aljjal, jelzett, kis kopással 15x11 cm 3025050
11476
454
2 db Fischer Emil (1863-1937) porcelán szószos, jelzett, kis kopással 15x11 cm 3025104
11477
454
Meisseni porcelán reggeliző készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3025119
11478
454
Fischer Emil pecsenyés. Kézzel festett, kézzel festett jelzéssel, kis kopással, 40x25 cm 3025046
11479
454
Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm 3025058
11480
454
Antik porcelán hiányos étkészlet. 11 db lapos, 2 mély, kettő tálaló, két süteményes tányér, szószos. Levonóképes, jelzett, kisebb sérülésekkel néhány darabon. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft