Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3025041
11481
454
Antik fajansz kulacs. Kézzel festett, jelzés nélkül, XIX. sz. repedésekkel 23 cm 3003574
11482
454
3200
Békakirály. Fehér- és arany mázas figura, sorszámozott, minimális kopottsággal, m: 14,5 cm 3003562
11483
454
3200
Gerzit original söröskorsó, alpesi jelenetekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm 3003567
11484
454
4400
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm 2996028
11485
454
Malac persely, vérvörös mázzal festett, jelzés nélkül, alján minimális kopottsággal, h: 30 cm, m: 14 cm 3003565
11486
454
3800
Gerzit original vadászkorsó, körben matt mázzal bevont vadászjelenetek, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm 3025180
11487
454
4 darab antik fehér porcelán pecsenyés tál, klf jelzésekkel, domború díszítéssel, közte sérüléssel, kopással h: 39-56 cm 3025178
11488
454
4 darab antik fehér porcelán pecsenyés tál, klf jelzésekkel, domború díszítéssel, közte Zsolnay, közte repedéssel, kopással h: 20-32 cm 3025176
11489
454
4 darab antik fehér porcelán pecsenyés tál, klf jelzésekkel, kopással h: 23-44 cm 3025154
11490
454
3800
Antik porcelán komacsésze, jelzés nélkül, kopással, kézzel festett, d: 15 cm, m: 8 cm 3025150
11491
454
3800
Antik Oblatt J(úlia) Hódmezővásárhely, epermintás komacsésze, jelzett, alján pattogzással, d: 15 cm, m: 9 cm 3000105
11492
454
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft