Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3012961
11541
454
Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm 3012762
11542
454
Kínai férfi. Porcelán szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm 3012642
11543
454
Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm 3012714
11544
454
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm 2992066
11545
454
Retró német reggeliző szett (tányér, csésze és alj), kék színben. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 19 cm 2992059
11546
454
Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm 2992036
11547
454
3200
Porcelán bonbonniere empire stílus. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopással d: 10 cm 2968779
11548
454
12 darab porcelánbetétes ón tálka, kopással, d: cca 10 cm 3012546
11549
454
APRO porcelán hölgy figura. Kézzel festett, jelzett, sérült, 18 cm 3012537
11550
454
Kínai váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm 3012688
11551
454
Ilmenau porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm 3012981
11552
454
Schaubachkunst porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft