Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3025955
11238
454
22000
Herend zöld Apponyi mintás kínáló. Pereménél plasztikus, fonott mintát idéző díszítéssel, kézzel festett, jelzett, 30,5x17,5x7,5 cm 3023220
11239
454
24000
Herendi négy darab levél formájú csésze, 11 cm, + levél formájú nagyobb tál 17x13 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3023230
11240
454
Herendi Viktória VBOmintás áttört tálka plasztikus virág díszekkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19x11 cm 2904819
11241
454
Herendi zöld virágmintás gyertyatartó, kézzel festett, kétrészes, jelzéssel, hibátlan, m: 22,5 cm 2847144
11242
454
14000
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 25 cm 2847145
11243
454
14000
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 27 cm 2847164
11244
454
Herendi kék virágmintás ragutál, jelzett, kis kopással, 25 cm 2937778
11245
454
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm 3026300
11246
454
2 db Herendi jelzésű Viktória mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással 2847167
11247
454
Herendi kék virágmintás szoszié, jelzett, kis kopással, rózsán kis lepattanás, 25 cm 2953735
11248
454
Herendi / Óherendi zöld virágmintás nagytányér szett, 6 db, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 25 cm 2966105
11249
454
Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft