Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3029089
11565
454
Antik historizáló váza. Oldalán aranyozott kartusokban idillikus jelenetek. Jelzés nélkül, kopással, fedele hiányzik, m: 25 cm 3029231
11566
454
Kínai kézzel festett kínai váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm 3029234
11567
454
Wallendorf talpas bonbonkínáló. Jelzett, kis kopással, d: 12 cm, m: 12 cm 3030164
11568
454
cca XIX. sz., Széchenyi István büszt, lekopott jelzéssel, ragasztott, m: 15 cm 3030171
11569
454
cca XIX. sz., Széchenyi István büszt, jelzés nélkül, ragasztott, m: 9 cm 3030626
11570
454
3200
cca 1940-1944, Japán, Katonai szakés csésze. Fősereg. Öblében japán zászlók, pereménél cseresznyevirág színű festéssel. Kobayashi tulajdonosi megjelöléssel. Kopott, d: 5,5-6 cm, m: 3 cm 3030031
11571
454
cca 1914-1918 "Charitas" porcelán bögre, pattanással, d: 7,5 cm 3029682
11572
454
Fischer J. 5 darabos porcelán tétel: csésze, alátét, kancsó. Repedéssel, kopással, közte jelzett. 3029662
11573
454
Royal Albert ékszeres tálka. Matricás, jelzett, hibátlan, 13x9 cm 3023584
11574
454
RPA Bone China 2 darab malac virággal, jelzéssel, kis kopással, m: 8 cm 3023612
11575
454
Apátfalva antik kínaizáló ékszeres tálka, masszába nyomott jelzéssel, kopással, d: 11 cm 3023610
11576
454
cca 1890 Fischer J. Budapest sóborstartó és alátét, jelzéssel, mázrepedéssel, kopással, d: 13,5 cm, h: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft