Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3023597
11577
454
2200
cca 1930, 2 darab cseh gyermekmintás csésze, egyiken jelzéssel, pattogzással, kopással, m: 6,5 cm 3023606
11578
454
Hüttl Budapest antik cukortartó, fedél nélkül, repedéssel, jelzett 3024225
11579
454
Stilizált medve figura, részben irizáló mázzal, kopással, jelzés nélkül, h: 15 cm 3024227
11580
454
Aquincum haját fogó női akt figura. Jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 3024503
11581
454
Alföldi vizeskancsó, matricás virágmintával, jelzett, kis kopással, m: 20 cm 3024494
11582
454
Quelle 4 személyes lágytojáskínáló szett, só és borsszóróval, jelzett, m: 7 cm, dobozában 3025124
11583
454
cca 19. sz. vége, Angol nagyméretű pecsenyés kínáló, repedezett mázzal, 44x36 cm 3025182
11584
454
Aquincum női akt, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3025133
11585
454
Rosenthal váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12,5 cm 3025146
11586
454
Porcelán, melegítős gyermek tányér. Matricás, kopással d: 21 cm 3024508
11587
454
7 darabos antik matricás virágmintás szervírozó szett, jelzés nélkül, kopással: pecsenyés tál, süteményes kínáló 5 darab tányérral. 3025158
11588
454
2200
Antik német kávéházi csésze, jelzett, hibátlan, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft