Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3025137
11589
454
Antik Altrohlau komacsésze, virágmintával, jelzett, kis kopással, d: 11,5 cm 3000122
11590
454
Kézzel festett kínai váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm 3000121
11591
454
Kaiser Exclusiv domború mintás fehérmázas váza, címkével is jelezve, hibátlan, m: 23 cm 2998732
11592
454
Antik Bavaria reggeliző szett, virágmintás, minimális kopottsággal, d: 19,5 cm 2998730
11593
454
Kaiser virágmintás reggeliző szett, matricás, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm 2998726
11594
454
Weimar antik tejporcelán reggeliző szett, aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm 2897357
11595
454
Világhy Árpád: Gyümölcskínáló, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm, sz: 26,5 cm 2930655
11596
454
Kínai kétfüles porcelán váza pár, jelzés nélkül, festett mintával, kis kopással, m: 16 cm 3003642
11597
454
Ezüst színű fatörzs váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm 3003627
11598
454
Arzberg váza. Növényi ornamentikával díszített, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 3003571
11599
454
Victoria Austria porcelán "Kérem a csontokat" feliratos csontos tál, jelzéssel, kopással, 18x10 cm 2904163
11600
454
Aquincumi porcelán kislány macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft