Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3023274
11625
454
ENS porcelán lovak szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült, törött láb, 37x24 cm 3023013
11626
454
Gránit fajansz edény. Jelzett, kopással 14 cm 3023018
11627
454
Kézzel festett porcelán váza. Jelzett, kis kopással m: 12 cm 3023021
11628
454
Bodrogkeresztúri porcelán váza. Jelzett hibátlan 22 cm 3023618
11629
454
cca 1880 létrát körülfonó virágmintával festett dísztányér, sorszámmal jelzett, minimális kopással, d: 21 cm 2995804
11630
454
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:15,5 cm 3027156
11631
454
Kis parfümös üveg, matricás, jelzett, hibátlan 6,5 cm 3028837
11632
454
Japán porcelán 4 csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 9,5 cm 3026190
11633
454
2 db porcelán: Sevilla porcelán madarak. Kis lepattanással m: 18 cm + Hollóházi madár pár, kézzel festett, jelzett 18 cm 3026247
11634
454
Nao spanyos porcelán figura, jelzett, sérült 27 cm 3026355
11635
454
Rosenthal virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopással 21 cm 3026317
11637
454
2 db hagyma mintás Triptis porcelán leveses csésze. Matricás, jelzett, hibátlan d: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft