Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2937802
11250
454
Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm 2977536
11251
454
Herendi fonott tojás virág mintával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12x9 cm 3029119
11252
454
14000
Herendi Rothschild mintás váza. Körte alakú vázatesten virágkehelyként nyíló szájrésszel. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3025733
11253
454
Herendi Viktória mintás (VBO) lapostányér, jelzéssel, minimális kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2958261
11255
454
Herendi 3 darab Apponyi mintás tárgy: tálka, fogpiszkatartó, csikknyomó, kézzel festett, jelzéssel, hibátlan 2795457
11256
454
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2847163
11257
454
Herendi kék virágmintás főzelékes tál, jelzett, kis kopással, 25x25 cm 2807695
11258
454
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 3023996
11259
454
Herendi Viktória mintás váza, jelzéssel, kopással, m: 16 cm 3025097
11260
454
6 db Herendi Viktória és virág mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok, d: 8 cm 2961120
11261
454
Herendi lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 14 cm 2998164
11262
454
Herendi Eton mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, repedéssel, d: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft