Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2974923
11275
454
Herendi virág mintás porcelán tányérka. Kézzel fetett, jelzett, minimális kopással d: 14,5 cm 2937774
11276
454
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2937769
11277
454
Herendi Tertia teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3029675
11278
454
Herendi eton mintás tejkiöntő. Jelzett, repedéssel, m: 9 cm 3023227
11279
454
Herendi Eton mintás kis tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 3028866
11280
454
Herendi csikkelnyomó. Jelzett, kopással, m: 4,5 cm 3025336
11281
454
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x7 cm 3027409
11282
454
Herendi madárka, jelzett, csőrénél kopással, m: 8,5 cm 1566136
11283
454
Herend jelzéssel kobaltkék virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5x5 cm 2927581
11284
454
70000
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza / lámpatest virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26,5 cm 2970398
11285
454
55000
Zsolnay repesztett ökörvér (eozin) mázas porcelán váza, 1960-as évek. Jelzett, apró mázelszíneződéssel, m: 32 cm. Ritka! 2968840
11286
454
50000
Zsolnay díszváza. Formába öntött porcelán. Felületén színesen festett táncoló, zenélő alakok. Török János modellje, 1960. Alján jelzett: zölddel bélyegzett márkajel. Zsolnay-gyár, (Pécsi Porcelángyár), 1960-as évek. M.: 40,5 cm Irodalom: Kovács Orsolya: Zsolnay modern, 1953-1990. Pécs, 2020., 110. oldal. Hibátlan, aljánál gyári tűzhibával, m: 40,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft