Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2998713
11299
454
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3026889
11300
454
Zsolnay búzavirág mintás hólyagos váza, jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7 cm 3026897
11301
454
Zsolnay kisplasztika - üldögélő kendős kislány. Terv.: Sinkó András, eozin mázakkal festett öntött finomfajansz. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2992032
11302
454
Herendi kecskét itató fiú szobor, jelzés nélkül, sérült, ragasztott, m: 17 cm 2968810
11303
454
3800
Zsolnay búgócsigás kisfiú, terv.: Sinkó András. kézzel festett, jelzett, hibátlan (kis gyári tűzhibával, m: 13 cm 2937795
11304
454
Zsolnay mokkás készlet. Négy személyes Kézzel festett, kopott, cukortartó tetejéről a gomb hiányzik. 3000317
11305
454
Zsolnay "Messzeség" 6 darab csészealj, jelzéssel, hibátlan, d: 14,5-15 cm, egyik tálka kicsit kisebb. 3029699
11306
454
Zsolnay bambusz mintás hiányos mokkás készlet: kiöntő, tejkiöntő és 6 db csésze. Jelzett, kopással. 2995809
11307
454
2 db Zsolnay gyertyatartó és sótartó. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 15 cm 3023826
11308
454
Zsolnay 2 darab aranykontúrozott virágmintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 15 cm 3024249
11309
454
Zsolnay piros virágmintás mokkás készlet, tejkiöntő hiányzik, jelzett, kopással, csészén pattanással. 3024505
11310
454
Zsolnay tálka a "Hevesi György Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság XIII. Kongresszusa" alkalmára, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, dobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft