ENS porcelán lovak szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült, törött láb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/ENS-porcelan-lovak-szobor-Kezzel-festett-jelzett-serult-torott-lab-37x24-cm~II3023274
3023274
11625
454
Leírás: ENS porcelán lovak szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült, törött láb, 37x24 cm
: karap_norbert