Fischer Emil (1863-1937) porcelán szósz kiöntő, aljjal, jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Fischer-Emil-1863-1937-porcelan-szosz-kionto-aljjal-jelzett-kis-kopassal-15x11-cm~II3025053
3025053
11475
454
Leírás: Fischer Emil (1863-1937) porcelán szósz kiöntő, aljjal, jelzett, kis kopással 15x11 cm
: karap_norbert