80 000 Ft
Herend Fortuna Blue mintás 42 darabos étkészlet. 2 darab négyszögletes kínáló 25,5x25,5x9,5 cm és 25x25x6,5 cm, hosszúkás kínáló 49,5x17,5 cm, kerek kínáló d: 33 cm, 12 darab süteményes tányér d: 21 cm, 12 darab desszertes tányér d: 19 cm, 6 darab csésze m: 5,5 cm, 6 darab csészealátét d: 14 cm. Jelzett, minimális kopással, ritka!