Herendi fonott tojás virág mintával. Kézzel festett, jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-fonott-tojas-virag-mintaval-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-12x9-cm~II2977536
2977536
11251
454
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Herendi fonott tojás virág mintával. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12x9 cm
: nagy_andras