Schmidt váza. Domború díszítéssel, biszkvit felülettel, jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Schmidt-vaza-Domboru-diszitessel-biszkvit-felulettel-jelzett-kis-kopassal-m-24-cm~II3025011
3025011
11474
454
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Schmidt váza. Domború díszítéssel, biszkvit felülettel, jelzett, kis kopással, m: 24 cm
: nagy_andras