cca 1880 létrát körülfonó virágmintával festett dísztányér, sorszámmal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/cca-1880-letrat-korulfono-viragmintaval-festett-disztanyer-sorszammal-jelzett-minimali~II3023618
3023618
11629
454
Leírás: cca 1880 létrát körülfonó virágmintával festett dísztányér, sorszámmal jelzett, minimális kopással, d: 21 cm
: karap_norbert