2 000 Ft
Össz. 3 db ex libris és kigrafika: Fery Antal (1908-1994): Ex libris Dr. Krier Rudolf, nyomat, papír, jelzett a nyomaton 11,5x7,5 cm + Fery Antal (1908-1994): Nagy örömet hirdetek Dr. Krier Rudolf, fametszet, papír, jelzett, 11,5x7,5 cm + ? Fery Antal (1908-1994)?: Szt. István, Imre, Gizella, Szt. Gellért, nyomatt, papír, jelzett a nyomaton, 11,5x7,5 cm