1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (176./500) példány.
Ifj. [Radványi] Román Károly (1925-2013) 7 db különféle ex libris-e, különféle technikák, papír, jelzettek a dúcon, 15x11 cm és 12x8 cm közötti méretben
Radványi Román Károly (1900-1957): 7 db különféle ex libris, különféle technikák, papír, jelzettek a dúcon (3 db) illetve a hátoldalon pecséttel jelzettek (2 db), és jelzés nélkül (2 db), 13x10 cm és 9x7 cm közötti méretben
Klf. alkotók (Vincze László, Várkonyi Károly, Ceglédi Gábor): 3 db híres nő témájú kisgrafika és ex libris (Erzsébet királyné, Karády Katalin, Kanizsai Dorottya). Klf. technikák papír, Erzsébet királyné jelzett, többi jelzett a metszeten. Klf. méretekben
Klf. alkotók (Stettner Béla, Gáborjánis Szabó Kálmán stb.): össz. 6 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf, méretekben
Klf. alkotók (Reich Károly, Perei Z. stb): 6 db női akt vagy női portré témájú kisgrafika és ex libris. Klf. technikák papír, részben jelzett a metszeten. Mind különféle. Kfl. méretekben
Andruskó Károly (1915-2008): 5 db lovas témájú halmozott grafika, ex libris, bélyeg és bélyegzés. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Mindegyik ugyanolyan. 11x6 cm