10698.
455. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
80 000 Ft
Jelzés nélkül, feltételezhetően Borsos József műve: Fiú portré. Olaj, vászon, kartonra ragasztva, restaurált. Hátoldalán utólagos feliratokkal, mely szerint Borsos József alkotása..Üvegezett fakeretben, keret hátoldalán régi Ernst Múzeum aukció címkével. 28x22,5 cm