10724.
455. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Lovas tehenek közt. Olaj, fatábla, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21×16 cm