9 500 Ft
15
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balaton, Máriafürdő. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Barabás Reismann Gizella autográf ajándékozási soraival 1945-ből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×32 cm