120 000 Ft
Misch Ádám (1935-1995): Vonalak ritmusa (cím nélkül), 1975. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent,üvegezett, fakeretben, 27x20,5 cm. / Adam Misch (1935-1995): Rhythm of the lines (untitled), 1975. Oil on canvas, signed, framed, 27x20,5 cm