Festmények és grafikák Tételek száma: 683
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3036965
10602
455
Szöllősi Katica (-): Pailicsi erdő. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 20×20 cm 3036936
10603
455
Szász Endre (1926-2003): Ifjúkori önarckép, rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 10×9 cm 3021478
10604
455
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 10,5x18 és 15x21,5 cm közötti méretekben. 3021484
10605
455
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai. 12 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 15x11,5 és 15x21,5 cm közötti méretekben. + Ludas Matyi újság eredeti borítékka, rajta Szegő Gizi autográf aláírásával és feliratával 3002204
10606
455
Szűcs Tímea (1991-): Venom feltámadása. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 29x20,5 cm 3002207
10607
455
Szűcs Tímea (1991-): X. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. 28x20,5 cm 2896052
10608
455
9500
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Éjszaka Monotípia, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben 29x36 cm 2992334
10609
455
3800
Szánthó Imre (1925-1998): Szentendre jégzajlás szitanyomat, papír, jelzett 43x30cm Üvegezett keretben 3005300
10610
455
Szabó András (1951-): Elmúlás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (10/15). 29,5×19,5 cm 3009345
10611
455
Szabó Vladimír (1905-1991): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24,5×29 cm 3035829
10612
455
Szabó Vladimir (1905-1991): Dunapart (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19,5x29,5 cm. 3033187
10613
455
Szabó Klára (?-?): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 36,5x49,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft