5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Tiepolo után, Woernle metszése, XIX. sz. vége. Mária dicsőítése. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23x17,5 cm