8 000 Ft
cca 1836 A radványi Szűz Mária-kegyhely oltára + Mária-szobor az andocsi Nagyboldogasszony-bazilikában. 2 db rézmetszet, papír, jelzettek a metszeten. Az egyiken hajtásnyommal, kissé sérült lapszéllel. Lapméret: 20,5x16,5 cm és 21,5x16,5 cm