1867 Magyar ministerium, az 1867. évi magyar kormány tagjainak arcképei (Andrássy Gyula, Eötvös József, Festetich György, Lónyay Menyhért stb.), rotációs fametszet, papír, 9×5,5 cm. Üvegezett fakeretben. 12x19 cm
Szerb királyi család, címerrel, XIX. sz. második fele. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. H. Gerhart, Bécs, nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 73x52 cm
Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós(1810-1898) rajza alapján metszette Axmann. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Négy sarkában fém veretekkel díszített, bársony borítású, üvegezett keretben. 15x10 cm
Barabás Miklós (1810-1898): Csernovits Péter gróf portréja. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Jobb felső sarkában törésnyommal. 22x17 cm