cca 1650-1700 II. Lajos magyar király portréja (Ludovicus secundus rex Hungariae). Rézmetszet, papír. Helyenként kissé foltos, lap tetején egy apró lyukkal. 21,5x15 cm
Bartlett, William Henry (1809-1854), James Charles Armytage (1802-1897): Dévény (Castle Theben). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 13x19 cm
cca 1880-1900 össz. 9 db portré híres magyar személyekről (Petőfi Sándor, gr. Széchenyi István, II. Rákóczi Ferenc, József főherceg nádor, stb.). Rotációs fametszet, papír, modern paszpartuban, 14x11 cm körüli méretekben
cca 1836 A radványi Szűz Mária-kegyhely oltára + Mária-szobor az andocsi Nagyboldogasszony-bazilikában. 2 db rézmetszet, papír, jelzettek a metszeten. Az egyiken hajtásnyommal, kissé sérült lapszéllel. Lapméret: 20,5x16,5 cm és 21,5x16,5 cm
ca 1700 Gesztes - Várgesztes várának látképe. rézmetszet megjelent: Birckenstein/Pürckenstein, Anthon Ernst Burckhard von: Auslesener Anfang zu denen höchst=nützlichen Matematischen Wissenschaften...Sammt einem Anhang oder Beschreibung, Derer...Ungarischen Städten... Augspurg, 1731, Mertz und Mayer. 100x160 mm
ca 1700 Ung. Altenburg - Mosonmagyaróvár várának látképe. rézmetszet megjelent: Birckenstein/Pürckenstein, Anthon Ernst Burckhard von: Auslesener Anfang zu denen höchst=nützlichen Matematischen Wissenschaften...Sammt einem Anhang oder Beschreibung, Derer...Ungarischen Städten... Augspurg, 1731, Mertz und Mayer. 100x160 mm
ca 1700 Babotsch - Babócsa várának látképe. rézmetszet megjelent: Birckenstein/Pürckenstein, Anthon Ernst Burckhard von: Auslesener Anfang zu denen höchst=nützlichen Matematischen Wissenschaften...Sammt einem Anhang oder Beschreibung, Derer...Ungarischen Städten... Augspurg, 1731, Mertz und Mayer. 100x160 mm
ca 1700 Sarvos- Szarvas várának látképe. rézmetszet megjelent: Birckenstein/Pürckenstein, Anthon Ernst Burckhard von: Auslesener Anfang zu denen höchst=nützlichen Matematischen Wissenschaften...Sammt einem Anhang oder Beschreibung, Derer...Ungarischen Städten... Augspurg, 1731, Mertz und Mayer. 100x160 mm
ca 1700 Lenti várának látképe. rézmetszet megjelent: Birckenstein/Pürckenstein, Anthon Ernst Burckhard von: Auslesener Anfang zu denen höchst=nützlichen Matematischen Wissenschaften...Sammt einem Anhang oder Beschreibung, Derer...Ungarischen Städten... Augspurg, 1731, Mertz und Mayer. 100x160 mm
ca 1700 Simontorna - Simontornya várának látképe. rézmetszet megjelent: Birckenstein/Pürckenstein, Anthon Ernst Burckhard von: Auslesener Anfang zu denen höchst=nützlichen Matematischen Wissenschaften...Sammt einem Anhang oder Beschreibung, Derer...Ungarischen Städten... Augspurg, 1731, Mertz und Mayer. 100x160 mm