14664.
455. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 800 Ft
1934-1936 Régi családi útifotó album, benne Velence, Kékes, Ausztria, benne kb. 100 fotóval, különféle méretben. Haránt alakú félvászon fotóalbum, kopott borítóval, kijáró lapokkal