14760.
455. Lezárult gyorsárverés
Fotó
5 000 Ft
cca 1900 Kútfúrók valahol Magyarországon, "Zákány Imre dédnagyapám, a rezeskutat fúrták", hátoldalon feliratozott keményhátú fotó, kopásnyomokkal, sérüléssel, 16,5×10,5 cm