cca 1860-1910 7 db keményhátú portré fotó, klf. történelmi magyar műtermekből (L. Letzter/Kassa, Cséri Henrik/Kassa, J. Jerome/Karánsebes, Huszthy László/Makó, Berghamer J./Munkács és Beregszász, Eibl és Pietsch/Bp.). Kopott. Részben foltos. 11x6,5 cm körüli méretben
cca 1900-1910 Breslau (Wrocław, Boroszló), férfi és női portrék, 4 db vizitkártya, Louis Thiele ill. Hugo Schirdewan műterméből, változó állapotban, 10,5x6,5 cm körül
1927 Zalaegerszeg, Vass József munkás szanatórium : "Emlékül a Vass szanatórium 44-es kórterméből. 1924. IX. 9.", fotólap, a hátoldalán feliratozva, a sarkain kis kopásnyomokkal, 9x14 cm