cca 1860 Ovális fényképek egy házaspárról, mindkét két jelzett, de nehezen olvasható, megfejtésre vár, vélhetően Budapesten készültek, valamilyen ,,téren", 23,5x19,5 cm
cca 1910 Békés, Cs. Varga István férfi szabó üzlettáblája előtt készült csoportkép Singer varrógépekkel, nagyméretű fotó, sérült, vágott kartonon, 23x17 cm
Senkinc Franz (1902-1955): Meinl konyak, 1934. Nagy méretű fotó. Jelzett karcolással. Zselatinos ezüst nagyítás. 30x48 cm Kartonon. / Meinl cognaq photo. Gelatine silver print. Signed. 30x48 cm On cartboard
cca 1930 2 db esküvői csoportkép, Schäffer Fotó Szalon, Bp, fotó kartonon, mindkettő címkével jelzett, egyik hátoldalán a műterem bélyegzőjével, 16,5x25 cm