1928 Kolossváry Endre (1858-1938) gépészmérnök, a Magyar Posta helyettes vezérigazgatójának dedikált fotója, Streliskyfiók, fotó kartonon, borítóval, a hátsó borító hiányzik, 15x9 cm
cca 1970 Kb. 20 színész-, színésznő fotó spirálkötéses Hungarofilm mappában, közte Törőcsík Mari, Halász Judit, Ruttkai Éva, Béres Ilona, Pécsi Ildikó, Csűrös Karola, Sinkovits Imre, Koncz Gábor és mások, kb. 24x17 cm, mappa: 25x20 cm
Nemes Nagy Ágnes (1922-1991) költőt, műfordítót ábrázoló fotók, 13 db, közte 1 Balla Demeter (1931-2017) fotóval is (hátoldalán pecséttel jelzett, közte sérült, 14x18 cm és 9x12 cm közötti méretben
1979 össz. 3 db fotó: Keresztury Dezső (1904-1995) magyar író, költő, politikus és Siegfried Lenz (1926-2014) német író, a háború utáni német irodalom, az NSZK egyik legismertebb szerzője, 24x17,5 cm, valamint 2 db további felvétel Keresztury Dezsőről, 21x17,5 és 22x17,5 cm, mindegyik hátoldalán címkén pecséttel jelzett, Marianne von der Lancken felvétele, Friedrich-Reinecke-Verlag Hamburg,
cca 1975 Tarnai János budapesti fotográfus fotósorozata a Duna Intercontinentál Szálloda épületéről, 19 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, néhány feliratozva, 9x12 cm
cca 1960 Budapest, Dunapart, városrészletek, egy felvétel az áradó Dunáról háttérben a Lánchíddal, össz. 11 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, 9x14 cm