4 000 Ft
1912-1914 Budapesti Újságírók Egyesülete és Almanachja 1912., 1913., 1914. Bp., 1912-1914, Nyugat-ny., 2+7-368+1 p.; 440 p.; 196 p.; Szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Korabeli reklámokkal. A címlapon és az előzéklapon Kozma Lajos szecessziós rajzával. Benne az Budapesti Ujságírók Egyesületének tisztikarával és választmányával. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötések, kopott, kissé foltos borítókkal, az 1914-es kötet gerincén kis sérüléssel.