14 000 Ft
36,27 EUR, 40,00 USD
Bárdos Remig: A magyar nyelvtisztító törekvések története. Esztergom, 1896, Laiszky János-ny., 224+(4) p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel, régi intézményi bélyegzőkkel, ex libris-szel, volt könyvtári példány.