2 000 Ft
Cholnoky Viktor: Mozgai Pali a gyermekhős. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 184+(8) p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.