1 800 Ft
Erdélyi elbeszélők. Bp.,[1941],Révai. Benne Asztalos István, Bánffy Miklós, Gagyi László, Gulácsy Irén, Hunyady Sándor, Kacsó Sándor, Kemény János, Kós Károly, Kovács László, Kuncz Aladár, Makkai Sándor, Molter Károly, Nyírő József, Sipos Domokos, Szenczei László, Tamási Áron, Wass Albert írásaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító javított, sérült, a címlap javított, névbejegyzésekkel.