1 600 Ft
Fekete István 3 regénye: Tüskevár. Bp., 1978, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Ballagó idő. Önéletrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A koppányi aga testamentuma. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.