6 000 Ft
Illustrirtes Buch der Patiencen. 60 Patience-Spiele mit Abbildungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n., Kern's Verlag, 2 sztl. lev.+ 112 p. Negyedik kiadás. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, az első két lap kijár.