2 000 Ft
Ludovic Halévy elbeszélései I-II. köt. Uj Dekameron III-IV. köt. Bp., 1893., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.